T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI KAYSERİ ŞEHİR EĞİTİM ve ARAŞTIRMA HASTANESİ

Getat Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2021

Getat


HASTANEMİZ GELENEKSEL  VE TAMAMLAYICI TIP MERKEZİNDE VERİLEN HİZMETLER

Hastanemiz Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Merkezi Kayseri Şehir Hastanesi Kampüsü içerisinde bulunan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi zemin katında bakanlığımızın 13.12.2018 tarihli izni ile kurulmuştur.

Merkezimizde; akapunktur, kupa(hacamat), sülük, ozon, apiterapi (arı ürünleri ile tedavi) uygulamaları başarıyla yapılmaktadır diyen Dr. Mustafa Öner KÜÇÜK, bu alanlarda hasta kabulünün yanı sıra bakanlık onaylı sertifika programları da yapılmakta olup, şu ana kadar 22 ozon uygulama, 27 kupa (hacamat), 21 sülük tedavisi uygulama sertifikası verdik diyerek sözlerine devam etti.

Bu tedavi hizmetlerine ek olarak çok yakında Fitoterapi, Hipnoz, Homeopati uygulamaları ve eğitimleri de gerçekleştirilmeye başlanacaktır. 

Hastanemiz Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Merkezi sorumlu hekimi Dr. Mustafa Öner KÜÇÜK, tedavi görmek isteyen hastalarımız ilgili bölümlerde (Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Polikliniği, dahiliye polikliniği, ortopedi polikliniği ve göz polikliniği gibi) konsülte edilerek birlikte ortak bir tedavi protokolü izlemekteyiz diye belirtti.

Paylaş