T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI KAYSERİ ŞEHİR EĞİTİM ve ARAŞTIRMA HASTANESİ

Oryantasyon eğitimlerini tamamlandı. Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2019

Oryantasyon eğitimlerini tamamlandı.


Hastanemize KPSS 2019/4 yerleştirme sonucuna göre atanan sağlık personeli oryantasyon eğitimlerini tamamladı.

Hastanemize KPSS 2019/4 yerleştirme sonucuna göre atanan 208 sağlık personeli eğitim birimimiz tarafından verilen oryantasyon eğitimlerine tabi tutularak işe uyum süreçleri hızlandırıldı.

Oryantasyon programları Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi konferans salonunda eğitim birimimizin koordinasyonunda kalite yönetim, hasta hakları, çalışan güvenliği, iş sağlığı güvenliği, personel özlük, tıbbi sosyal hizmet, enfeksiyon kontrol komitesi ve merkezi yardım masası birimleri tarafından, gerekli bilgilendirmeler yapılarak hasta, çalışan ve iş güvenliğini önemseyerek risksiz bir çalışma ortamı sunulması adına gerekli bütün eğitimler verilerek yeni gelen personele kurumsal bilgiler aktarıldı.

Programın son gününde başhekimimiz Prof. Dr. İlhami Çelik, sağlık bakım hizmetleri müdürü Sultan Şahin ve müdür yardımcıları da programa katılım sağladılar. Eğitim öncesi personelle tanışan Prof. Dr. İlhami Çelik; " öncelikle hastanemizde daha kaliteli sağlık hizmeti verebilmek adına çaba sarf ettiğimiz bu dönemde böyle genç dinamik arkadaşlarımızın aramıza katılmasından son derece mutluyum. Beraberce çok çalışarak güzel işler ortaya çıkaracağımızdan eminim. Sizlerden ricam cesur ve sorumluluk sahibi olmanız ve hastalarımıza ailenizden biriymiş gibi muamele göstermeniz olacak" diyerek personelin motivasyonunu artırarak kurum için değerli olduklarını ifade etti. 
Oryantasyon eğitimlerini tamamlayan personel programın sonunda görev yapacakları birimlere yönlendirildi.


  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 1.jpg
  • 6.jpg
  • 3.jpg
  • 2.jpg


Paylaş