T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI KAYSERİ ŞEHİR EĞİTİM ve ARAŞTIRMA HASTANESİ

Verimlilik ve Yerinde Değerlendirme Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2020

Verimlilik ve Yerinde Değerlendirme


Kayseri Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başarıya Doymuyor.

Şubat ayı içerisinde pandemi salgınının hemen öncesinde "verimlilik ve yerinde değerlendirme" denetiminden geçen, Kayseri Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi özverili çalışmalarının karşılığını yine aldı. 

Dünyayı saran pandemi salgınıyla mücadele edilen bu günlerde, Sayın Cumhurbaşkanımızın hayalim dediği Şehir hastaneleri; tek kişilik yoğun bakım odaları ve modern donanımıyla, sağlıkta Dünya' nın imrendiği sağlık tesisi olmaya devam ediyor. 

Kayseri Şehir Hastanesi 4-5 Şubat tarihleri arasında bakanlığımız Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü Sağlıkta Verimlilik ve Kalite Uygulamaları Daire Başkanlığı, Sağlıkta Verimlilik Değerlendirme Ekibi tarafından gerçekleştirilen verimlilik değerlendirmesinden, hastane Başhekimimiz Prof. Dr. İlhami Çelik önderliğinde, 95.5 puan alarak başarılı olmuştur. 

İçinde bulunduğumuz zor günlerde, profesyonel kadrosu ve tıbbi donanımıyla bölgeye şifa dağıtmaya devam eden Kayseri Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi, bakanlığımız tarafından gerçekleştirilen verimlilik ve yerinde değerlendirmelerden aldığı puanla bir başarıya daha imza atmış olmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyor.


  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 4.jpg
  • 3.jpg

Paylaş