Klinikten Haberler

Omurilik tümörü ameliyatı

Hastanemiz beyin cerrahisi kliniğinde Kırşehir’den gelen Şengül ÜNAL isimli hastaya Uzm. Dr. Cengiz ÇAVUMİRZA tarafından gerçekleştirilen omurilik tümörü ameliyatı ile hastamız sağlığına kavuşturuldu.

Hastamız bize sağ tarafında güçsüzlük yürüyememe şikâyeti ile başvurdu diyen Uzm. Dr. Cengiz ÇAVUMİRZA, hastamıza çeşitli tetkikler yaptıktan sonra sırt bölgesinde omurilik içinde tümör tespit ettik ve hastamızı başarılı mikro cerrahi ile ameliyat ettik dedi. Beyin cerrahi kliniğimizde ileri teknikle yapılabilecek ameliyatları hastalarımızı mağdur etmeden yapmaya devam ediyoruz diyerek sözlerine son verdi.

Ayaklarında üşüme şikayeti ile Kayseri Şehir Hastanesine başvurdum diyen ÜNAL, daha önce bir çok hastaneye başvurduğunu ama bir sonuç alamadığını en sonunda şehir hastanesine geldiğini muayene sonrasında şehir hastanesinde çekilen MR sonucunda omuriliğinde tümör tespit edildiğini söyledi. Doktorum Cengiz Bey’i araştırarak geldim kendisine güvendim ameliyat olmaya karar verdim dedi. Şu anda çok iyiyim sağlığıma kavuştum inşallah diyerek doktoruna ve hastanemize teşekkürlerini iletti.

06 Nisan 2022